Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan sampon amitől...

Van olyan sampon amitől sötétebb lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Kicsit világosbarnás hajam van, de most nyáron nagyon kiszívta a nap..és ilyen seszőke, sebarna. de nagyon nem áll jól. =/ Van olyan sampon amivel sötétebb barna színt lehet elérni? a igen, tudnátok ajánlani?
2011. aug. 24. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen a dm-nek volt saját márkás színélénkítő samponja...én a feketét próbáltam, és a fehér melírcsíkjaim szürkék lettek tőle. A fekete rész viszont szép volt. Szőkét, barnát, vöröset és feketét láttam ilyenből, nézz szét, lehet, hogy van még.
2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni:D a Dm saját márkás samponja nagyon jó, van külön barna hajra való is, egy próbát megér:P én volt,hogy lefőzött kávéval öblítettem le a hajam, rajta hagytam pár percig,aztán kimostam..hosszú távon igaz nem sötétít,de mosás után szép színe lett a hajamnak:)
2011. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!