Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből a hajból esküvőre mit...

Ebből a hajból esküvőre mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Vendég leszek, de a barátom családja közeli rokon a menyasszonynak, a lányoknak családból, meg lesz csinálva a hajuk. Hosszú hajuk van és be lesz rakva.

Én mit kezdjek a hajammal? Egyenes, ha beszárítom, fél óra múlva kimegy belőle, vagy esetleg nagyon erős hajlakkal megállhatna.

Feltűzni nem nagyon szeretném, mert nincs aki segítsen, és nem is érezném jól magam úgy.

Szerintetek nagyon gáz, ha így marad? Vagy van tippeket, hogy mit csináljak? :S

Feltűzést


2011. aug. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha áldozol kicsit fodrászra, ő beszárítja, és vannak spéci szerek, amiktől még harmadnap is úgy áll.

De ha valami csini ruhád lesz, akkor valami feltűzött frizu kellene, elég hosszú hozzá a hajad

2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a fodrászt ajánlom,ha tartósat szeretnél és szerintem jól mutatna hullámosan :

[link]

vagy oldalra tűzve, vagy a kettő egyszerre :)

2011. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a fodrász... Csak az a baj, hogy ez egy kis falu, ahol 1 fodrász van, és tiszta rohanás lesz az a nap, én holnap fogok odautazni, ami 6000 Ft, meg ruhát is vennem kellett, és még diák is vagyok...

Van hajcsavaróm amúgy:) De mégis csak fodrász kéne.

Mindenesetre jók a tippek:) Köszi!

2011. aug. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!