Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mielőtt világosítani szeretném...

Mielőtt világosítani szeretném a hajam, mindenképp le kell szivatni szőkére az egészet?

Figyelt kérdés
[link] Ugyan ilyen hajat szeretnék. Sötétbarna a hajam csak be kellene festenem. Itthon szeretném befesteni mert a fodrász 10ezer ft alatt nem csinálná meg. Előtte mindenképp le kellene szivatnom az egészet szőkére, hogy ugyan ilyen szép színe legyen?
2011. aug. 24. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép haja van, így hordjad te is.
2011. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mind1, hogy eredeti vagy festett sötétbarna a hajad.

Ha festett igen, de van festékeltávolító is.

Ha nem ... akkor is tisztába kell lenned vele, hogy amit a festékesdobozon látsz szín... az nem egyenlő a Te hajad végeredményének színével. (Pl. ha én ilyen színűt vennék, az én hajamat /vastagszálú/ középbarnáig TALÁN kivilágosítaná...)

(Mondjuk elsőre én tuti fodrászhoz mennék, pedig néha én is drágállom:D)

Ha tényleg otthon szeretnéd, és Te is úgy gondolod, hogy nem fogja be elsőre, akkor igen mindenképp, de nem mindegy az se, hogy a festék pontosan milyen árnyalatú, hány %-os oxival. És a sárgás szín elkerülése végett hamvasító is el fog kelleni.

2011. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nahát ma befestettem a hajam szőkére... naggyondurván szokatlan..ráadásul 2x kellett festeni mert nemszívta le rendesen. Még így se az igazi. Azt mondták h várjak 1hetet és utánna fessem be barnára, vis olyanra mint a képen. Nem lett nagyon világos szőke a hajam, le kell szivatni még1x? Am eredeti barna voltam.
2011. aug. 24. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Világosabb lett a hajad, mint a képen a lánynak? Ha igen ne tedd tönkre még egy szőkítéssel!! :)

De most hogy már világosabb a hajad figyelni kell, hogy elsőre sötétre fogja majd be, és a szőke nagyon könnyen "ledobja" amit ráfestesz. Így az első időben sűrűbben kellhet festeni...

De ha eredeti volt a hajad nem biztos hogy jó ötlet volt kiszőkíteni... vagyis a képen a lánynak, ránézésre csak sok melír van a hajában...:S

2011. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ..világosabbis meg nemis:D Van ahol igen pl a hajam elején, de hátul meg nemannyira szőke. A hajam alja amúgyis már kivolt szivatva telesen platinaszőkére..márrégebben, csak a többit akartam most hozzá.
2011. aug. 25. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
jah, és a csaj ilyen platina szőke volt előtte.
2011. aug. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!