Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót, vagy púdert...

Milyen alapozót, vagy púdert használjak? Olcsót, de jót.

Figyelt kérdés

Még sosem sminkeltem magam. Viszont most találkozom az exemmel, és muszáj eszméletlen jól kinéznem. Szeretnék alapozót, vagy púdert használni(korrektorral), de fogalmam sincs, milyet kellene. A bőröm vegyes típusú, zsírosodásra hajlamos, de száraz is a szem alatt.

Olyat akarok, ami nem száraz annyira, és levegőzni tud alatta a bőr(egyszer használtam egyet, a szám kiszáradt).

Lehetőleg nagyon olcsót, nincs semmi pénzem. Ne legyen több 2000 ft-nál.


2011. aug. 20. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De lehet használni alapozó nélkül púdert,de azért szoktak alapozóval kezdeni,mert szebb lesz a hatás és tartósabb lesz.Akkor te használd csak a púdert, úgy is jó lesz. :D
2011. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,örülök,hogy segíthettem.:D
2011. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!