Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használjak?

Milyen alapozót használjak?

Figyelt kérdés
A karomon pattanások jöttek ki,már kezelve van és csak a nyoma látszik,ami szintén nagyon zavar. Szeretnék strandra menni de mivel zavar arra gondoltam valami jó kis alapozó talán segít pár órácskára.Ha valakinek van valami jó tippe az légyszí írja meg (márkát+árat).
2011. júl. 7. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mybelline affinitone:) Nagyon bevált, nagyon jól fed;) A kérdésed rossz kategóriában van amúgy de hamarosan átkerül a megfelelőbe^^
2011. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én L'Oreal Matte Morphose-t használok arcra legalábbis és hihetetlen jól mattít, fed stb amiota megjelent csak ilyet használok semmi mást. Nemtudom a karodon mondjuk milyen lenne. Amúgy dm-ben szoktam venni de szerintem szinte mindenhol kapható és 3-4ezer között van.
2011. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!