Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót, vagy púdert...

Milyen alapozót, vagy púdert használjak? Olcsót, de jót.

Figyelt kérdés

Még sosem sminkeltem magam. Viszont most találkozom az exemmel, és muszáj eszméletlen jól kinéznem. Szeretnék alapozót, vagy púdert használni(korrektorral), de fogalmam sincs, milyet kellene. A bőröm vegyes típusú, zsírosodásra hajlamos, de száraz is a szem alatt.

Olyat akarok, ami nem száraz annyira, és levegőzni tud alatta a bőr(egyszer használtam egyet, a szám kiszáradt).

Lehetőleg nagyon olcsót, nincs semmi pénzem. Ne legyen több 2000 ft-nál.


2011. aug. 20. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.Hát engem lehet,hogy ezért lepontoznak,de én nagyon olcsó kőpúdert használok :) Az egy eurós boltban vettem 290Ft-ért.A neve: MISS ROSE COSMETICS Púder.Ez van a tetejére írva.:) Alapozót pedig az Avonból rendeltem nem volt több 1000-1600 Ft-nál. Az Avonból nem lehet ugyan egyik napról a másikra rendelni,de a 290Ft-os kőpúder az tuti,mert csak a boltban meg kell vásárolni. :D
2011. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:D És ez a kőpúder milyen? Folyékony, vagy ez a poros izé?

És használ? :O

:D

2011. aug. 21. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia.Az előző vagyok.Hát a kőpúder az por.Az alapozó pedig folyékony.Én szeretem,nincs vele semmi problémám.:D
2011. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok.:) Azt megkérdezhetem,hogy hány éves vagy? :)
2011. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Elég tudatlan vagyok ilyen téren, tudom.. 20 éves egyébként. :) És azt hogy kell felvinni a bőrre? Van hozzá ilyen szivacs? Mert van, akik szerint a krémpúder jobb, de nekem kiszárítja a bőröm.
2011. aug. 21. 12:35
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja, és ugye nem baj, ha nem használok alapozót, csak púdert? :D

+ korrektort sem

Azt se tudom, melyiket kéne előbb.. Jó hülye vagyok.

2011. aug. 21. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Na szóval úgy van,hogy ehhez adtak egy ilyen kis pici szivacsot ami benne van. Ezt így képzeld el,gondolom ilyet azért már láttál: [link] ,de lehet hozzá venni ilyen ecsetet: [link] és ezzel is fel lehet vinni a bőrre. Különben nem baj ha nem sminkelted agyon magad 20 éves korodra,én még csak 16 vagyok és én sem viszem túlzásba csak egy pici ezekből és kész, semmi feltűnő. :D
2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát az alapozóval kell kezdeni,ezért alapozó és erre kell fel vinni a többit,de szerintem felesleges még pirosító meg minden, elég az alapozó és a púder. :D Különben szemeidet kifogod sminkelni? :)
2011. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor alapozó nélkül nem lehet púdert? :O

Nekem nincs pénzem mindkettőre.

Igen, a szem sminkhez nagyon értek. :D Azt szépen meg tudom csinálni.

2011. aug. 21. 12:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. aug. 21. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!