Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás gátló és/vagy megszün...

Pattanás gátló és/vagy megszüntető módszerek? :S

Figyelt kérdés

A homlokomon mindig van pár pati,de a frufrum miatt,most a melegtől ott vannak,ahol elkezdődik a hajam....de ez még nem nagy tragédia,mert eltakarja a frufrum8de azért örülnek ha néha eltűzhetném a frufrum:/)

a nyakamra nőtt egy hatalmas pattanás,piros,és tényleg ngy,még nem érett be,de hatalmas....hogy tüntessem el?

és milyen praktikák vannak megelőzésre?

a napi többszöri hidegvizes arcmosás tényleg hatásos?és a bőr zsírosodását is szabályozza?

14/L


2011. aug. 20. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2011. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kozmetikusra egyelőre nincs pénzem,most próbálok összekaparni valamennyit rá...de fogalmam sincs,hogy mennyibe kerülne egy ilyen pattanáseltüntető dolog,esetleg meg lehet-e ott venni,ha igen kb mennyiért,esetleg a szemöldökszedés mennyibe kerülne?

de inkább itthoni dolgok érdekelnének,mert már nyár eleje óta próbálok gyűjteni kozmetikusra és még mindig nem jött össze(szerintem jóval drágább mint amennyi nekem van),és ha 3-4havonta elmennék 1x kozmetikushoz az nem lenne túl hasznos....

szóval más tanácsok?:D

2011. aug. 20. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Arctisztítás minden nap,pakolás 1x egy héten.Kiválasztod neked melyik a legmegfelelőbb arctisztító.Amik jók szerintem Garnier,Neutrogena,Dermofil paszta,Aknesol ecsetelő.Mindenkinek más válik be.A másik,hogy látom 14 éves vagy,pont rossz korban vagy,majd kinövöd.
2011. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Halii:D 14éves vagyok énis,én voltamkozmetikushoz is ilyen problémákkal,de nemsegített rajtam,mert ezt állandóan kell csinálni,és nemsok látszat van.Az majd magától elmullik ugyis,ha nembirsz várni,akkor próbálgass többféle arctisztítókat (Garnier,clen and clear...stb),(nekem nemsegít semmi :D )de azért sok sikert;)
2011. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van nivea arctisztítóm,próbáltam már aknesol-t,cean&clear-t és garniert,nekem eddig a nivea és az aknesol volt a legjobb,de nem múltak el,csak miután kinyomtam segitettek előbb lehúzni az ottmaradt púpot(de a nyakamon most semmi se segít:'(),de ez a nyakamon nagyon(!tényleg nagyon durván!)csúnya,ráadásul előre nőtt,hogy még csak el se tudjam takarni:'(

segítség:(

2011. aug. 20. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
teafás shea vajas mannaszappan!! hidd el csodákra képes :) egy próbát megér
2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KozmetikusAnita válasza:
Először is alapos tisztítás reggel, este. KERÜLD az alkohol tartalmú készítményeket ha csak lehet. Ha nem vagy érzékeny rá, gyógyteával töröld át naponta többször az arcod, miután a port leöblítetted róla. Ez lehet kamilla, cickafark, csalán. A púpot jegeld le pár másodpercre. Elötte tömény teafaolajjal kend be. Amíg nem látod tisztán a sárga közepét, ne is próbáld nyomkodni, csak ártasz vele. Vannak kozmik, akik pár száz forintért (tudomisén kb. 3-400) hajlandók akár egy ilyen nagyobb puklit kinyomni. Az lenne a legjobb, ha már "beérett". A kinyomkodás után is tisztán tartani, nem tapogatni, viszont teafa olajjal kenegetni.
2011. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KozmetikusAnita válasza:
És egy hónapig igyál csalánteát, jótékony hatású, méregtelenít.
2011. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!