Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes szőkítő...

Milyen természetes szőkítő módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Tudom h van a citromleves, kamillateás megoldás...mik vannak még? és milyen formában kell ezeket használni?
2011. aug. 7. 17:18
 1/2 anonim válasza:

drogériában vehetsz szőkítő sampont nekem is van és nem roncsolja!!!!szőkítő spré is van: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

ezt vizes hajra kell tenni (nem tudom h még árulják e!!) DE ésszel kell használni mert kihulHAT a hajad tőle!! én a sampont használom és látható (bár már régebb óta) de szeretem :) a citromleves pl a bnőmnek bejött. szóval jó szőkítést ;) (ha tudta segíteni) :))

2011. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem bevált,de elv csak természetes színt lehet így:

hajmosás után összekeverek egy evőkanál hajpakolást(/balzsamot) fél teáskanál fahéjjal és fél evőkanál mézzel. 10 percig kb állni hagyom,majd fel a hajra. több óráig(3-4) kell rajta lennie,de akár aludni is lehet benne. utána kiöblítem sima vízzel. én eddig kétszer csináltam,de már látszik vmi világosodás(eredetileg tejcsoki barna hajam van):)

2011. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!