Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik kellenek ahhoz, hogy...

Mik kellenek ahhoz, hogy télleg szép arcom legyen?

Figyelt kérdés

Semmi pattanás,kiszáradás,zsírosodás :D

Eddig van itthon Garnieres pattanás eltávolítóm,Clean&Clear-os arc tonikom,és szintén Clean&Clear-es bőrradírom.Kell még valami? :D



Azon tűnődöm nekem mikor lesz ilyen arcom? :/


[link]


Tudom hogy ez a kép csupa Ps meg alapozó...de mégis : )


2011. aug. 19. 23:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha nagyon csúnya a bőröd, bőrgyógyásztól kérdezhetsz az Aknenormin nevű gyógyszerről. Nem kell megijedni, igen, gyógyszer. Fél évig szedtem, és azóta (opp-kopp-kopp) rémálomból olyan bőröm lett, mint egy szép álom:)
2011. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként még a szép bőr titka - sok vizet inni, sok gyümi zöldség!
2011. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Értem köszi :DD

bőrgyászhoz nem akarok menni :) azért annyira még nem vészes :D


Meg olyat is hallottam,hogy napoztatni kell az arcot vagy mi :O

csak ezt nem teljesen értem :_S

2011. aug. 22. 23:38
 14/15 anonim ***** válasza:
3 évig egészségesen éltem. Semmi alkohol, szénsavas üdítő, semmi. Csapvízen, nyers zöldségeken, és csirkemellen éltem. Az arcbőröm tökéletes volt, pedig csak annyit tettem, hogy minden reggel hideg vízzel megmostam. Bár sosem sminkeltem, és nem is jártam szoláriumba. Aztán hirtelen elegem lett, és már 2 hónapja állandóan csak zabálok, eszem az egészségtelennél egészségtelenebb ételeket(2 kilót híztam csak*-*)és az arcom nagyon csúnya lett. Az államon és a homlokomon piros foltok vannak, a homlokomon jelenleg 3 pattanás is van, és rossz tapintású a bőröm. Szóval...egészséges életmód.
2011. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23:35nél az igazság!:)belülről kell táplálni

amúgy nekem is ilyen arcom van, semmit nem csinálok vele.

ha mindenfélét rákensz, annak nem fog örülni a bőröd.

de attól is függ hogy milyen bőrtípusod van zsíros vagy száraz. amúgy arcradír helyett én néha citromlevet összekeverek cukorral és ezzel radírozom az arcom. utána meg bekenem valami krémmel (baba testápolóval szoktam, ha ki van száradva, tudom hogy testápolóval nem szabadna de nekem ez volt a legjobb eddig)

de felnőttkorra többnyire elszoktak múlni a pattanások, úgyhogy türelem :)

alapozót meg inkább ne, szellőztetni kell a bőrt, az a legjobb neki. mondjuk a nagyvárosi levegőtől is lehet problémás a bőr, sok minden okozhatja.

2011. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!