Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya a szőke...

Szerintetek csúnya a szőke lány, hófehér bőrrel?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, ezért idáig mindig valami sötétebb hajszínt választottam magamnak, barna, vörös, stb. A legtöbb szín jól áll nekem, ezért gondolkodom a szőkén, viszont az anyám szerint a fehér bőröm miatt nem állna jól. Mi a ti véleményetek? [Negatív kommentekkel kíméljetek, normális kérdést tettem fel.Köszönöm]
2011. aug. 17. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé sápadttá tenne.... de még mindig jobb mint a hidrogénszőke hosszú egyenes haj agyonszolizott bőrrel összeállítás... :D
2011. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szőke haja a természetben is csak világos bőrünek lehet....mert másképp ilyen pirított r*bancnak hat....hogy nézne ki pl egy szőke néger?

A szőke haj a természetben a sápadtaké...szóval a tied

2011. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól állna, nem lennél az a tucat agyonszolizott szőke plázacica :)
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jövő nyáron feküdj ki napozni. Nem azt mondom, hogy szolizz, isten ments!!!!! Csak annyi, hogy legyen színed. Különben, az előttem válaszolók enyhén szólva nem tudják, miről beszélnek. Nem leszel agyonszolizott r!banc, ha egy kicsit napozol. A nővérem természetes szőke, és nem sápadt, mivel sokat volt napon, és érdekes, hogy mindenki szerint szép!
2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, az lemaradt, hogy próbáld ki nyugodtan a szőkét, ha nem is áll túl jól, csúnya nem lehetsz tőle. De szerintem ne túl világosat, inkább valami ilyesmit: [link]


Remélem segítettem

2011. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőke haj nagyon szép tud lenni fehér bőrrel. Elvégre az olyan természetes.... :D
2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor egy próbát mindenképpen megér, és hallgatok rátok, majd kiülök kicsit napozni. :)
2011. aug. 17. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Hehe, meglepődtem kissé:D

Nekem szőke hajam van és sápadtas arcom, főleg télen. Nekem mégis azt mondják, hogy be ne fessem sötétebb színnel, mert az még sápadtabbá tenne. Bár nem egészen ide tartozik, de egyszer vettem egy sötétkék garbót és állítólag azért nézett rám mindenki furcsán, mert már feltűnősen sápadttá tett.

Én szeretem ezt az összeállítást, amivel megáldott a természet és nem tartom csúnyának.

2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam, aki hófehér, és hozzá eredeti szőke a haja. Szerintem neki nagyon előnytelen volt így a kinézete, sokkal jobban festett volna barna hajjal. Ennek ellenére biztos van olyan, akinek jól áll.


22/L

2011. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attol függ milyen a szem szined. én ég kék szemü vagyok porcelán fehér börrel és homokszöke hajjal. ha kék szemed van ez jol áll.de a hamvas szöke is jol állhat
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!