Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajjal kapcsolatban:...

Zsíros hajjal kapcsolatban: nekem 3. napon már elég csúnya a hajam a zsírosodás miatt,20 éves vagyok, és sok korombeli (lány) jár hasonló cipőben. Mikorra növöm ki?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hány éves koromra növöm ki ezt? (kb) Gyerekkoromban nem zsírosodott, és még előfordulnak pattanások is (+fénylő bőr), valamint fiatalabbakat hallok panaszkodni a témában. Illetve aki már megszabadult a zsíros haj-problémától koránál fogva, hogy ment? Köszi a válaszokat.
2010. jún. 19. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Vazzeg, ezt nem növöd ki! Moss hajat! Ha 20 évig nem mosol hajat, attól csak zsírosabb lesz!
2010. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg nem fogod már kinőni.
2010. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

uhh az elsőválaszoló. megvan a 8 általános: 5 első és 3 második...


anyukám 42 éves, de neki is ilyen mint amit leírtál. de neki minden nap meg kell mosnia a haját, annyira gyorsan zsírosodik. és nem azért mert tescós sampont használunk. már tényleg minden létező kencét és szert kipróbált de semmik sem működik. fodrászoktól is vett már olyan csakszalonbankapható cuccokat. :D ezt nem tudom máshogy megfogalmazni. meg nem is eszik egyáltalán édességeket, mivel nem szereti a cukros dolgokat(tudom szerintem is ufó :D:D)

na de ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem csak a tinikor "kiváltséga" az ilyen bőr és haj :S

16/L

2010. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!