Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műköröm alatt büdös?

Műköröm alatt büdös?

Figyelt kérdés
2 hete van kb. zselés műkörmöm de, valamiért "büdösödik". ilyen elég undorito szaga van és kezd zöldes lenni ... szedessem le.? Ha leszedem piszkos lesz az én körmöm alatta?
2011. aug. 17. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez ne a műköröm hibája, hanem a műkörmösé aki felrakta.
2011. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arról lehet szó, hogy levegősen tette fel, így könnyen be tud menni alá minden szennyeződés, de kijönni már nehezebben. Nem profi a műkörmösöd, ilyen manapság nem fordulhat elő. Én tanultam műkörömépítést régen, nagyon régen, még amikor divatba jött, de a csaj belém verte, hogy amikor felhelyezem látom ahogy a ragasztó kinyomódik a tipp alatt és ahogy helyezem fel, szét nyomódik a ragasztó és ha légbuborékot látok inkább újra kezdem, de nem hagyom úgy. Egy ilyen légrés nagyon sok problémát okozhat.
2011. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. Már amikor eljöttem akkor buborékos volt. Vissza is mentem másnap de aztmondta az csak az anyagban van benne semmi gond. ..hát mondtam h. ok de ha gázlesz mérges leszek. Remélem nem kaptam el semmi gombát a többin..mert akkor vehetem a 15 ezer forintos kencéket rá..
2011. aug. 17. 21:37
 14/16 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes...sajna sokszor belevegősödik egy idő után az én körmöm is de soha nem szorult alá még semmi..remélem akk a többi se gombás...nekem most is levegős az egyik..de semmi baja...és sose volt bajom...az h alá tud menni a kosz...defuri...

22L

2011. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát igen de nemcsak az enyém ilyen hanem a barátnőmé is, sőt neki még talán mocskosabb is alatta... jövöhét hétfőig várok mert ingyen leszedi és majd meglátom nála a szeme előtt h. mienek lettek a köremeim, mert előtte nagyon szépek voltak.
2011. aug. 18. 10:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Gomba, vagy alga , ezt kenegetheted bármivel , semmit sem ér. Ezt csak belsőleg lehet eltüntetni (gyógyszer).
2011. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!