Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műköröm alatt büdös?

Műköröm alatt büdös?

Figyelt kérdés
2 hete van kb. zselés műkörmöm de, valamiért "büdösödik". ilyen elég undorito szaga van és kezd zöldes lenni ... szedessem le.? Ha leszedem piszkos lesz az én körmöm alatta?
2011. aug. 17. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, a mai nyereményed körömgomba. irány az orvos.
2011. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy gombád van alatta? Nem hagynám fent...
2011. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Körömgomba. Azonnal szedesd le és ha előtte nem volt ilyen problémád, akkor nyugodtan verd ki a balhét a műkörmösnél, mert ő okozta. Vagy a nem megfelelően fertőtlenített reszelővel, vagy levegős maradt a műköröm alatt és szennyeződés került bele.
2011. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
rendben. de nem lehet hogy csak kajamaradék v.ilyesmi ment alá? mert, a lenőttérzsnek smeibaja meg csak 3 körmömnél van ez igy.
2011. aug. 17. 10:20
 5/16 A kérdező kommentje:
leis szedetem de ink. körmössel mert nemakaorm mégjobban elcseszni.:(
2011. aug. 17. 10:21
 6/16 anonim ***** válasza:
ez körömgomba...sajnálom...gyönyörü látvány lesz eltüntetni...én a helyedbe megvetetném az összes kencét amit majd a gombára kell kenni..ne reménykedj nem ételmaradék...és nem kell az összes körmödnek begombásodnia...:/ sajnálom...
2011. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

uhh :S

majd írd le mi történt!

2011. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jövö hétfőn ér rá leszedni a körmös,..de addig nemhiszem hogy várni fogok majd pénzért elmegyek máshova leszedetni de nagyon mérges vagyok most emiatt...
2011. aug. 17. 12:54
 9/16 A kérdező kommentje:
rendben majd leirom. igazábol az bánt nagyon hogy most volt először ilyen örmöm kb. 2 hétig,..és ez lett belőle. hát annyit mondok: soha többet műköröm! :)
2011. aug. 17. 12:55
 10/16 A kérdező kommentje:
na az egyikről leszedtem h. megnézzem hogy tényleg gomba-e de, csak a műköröm volt mocskos a sok piszoktol ami aláment a 2 hét alatt. az én körmömnek semmi baja.:) de.. ez még nem jelenti azt hogy a másik 2 nem gombás, de azalmajd inkább elmegyek a közeli szalonba.
2011. aug. 17. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!