Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen zselés műköröm korai?

16 évesen zselés műköröm korai?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni zselés műkörmöt ilyen épített zselét. de a legkisebb méretűt, csak ilyen sima franciát esetleg egy kis virággal,kővel. Szerintetek korai még nekem?
2011. júl. 31. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

úristen,dehogyis korai :O:D

Az igényesség sosem korai :D Ha nem születtél szép körmökkel, esetleg vékonyak, kicsik, nyugodtan.16évesen amúgy sem vagy már kicsi. :)

Én nekem 15 évesen lett először, de azóta csak 3x volt,mert sajnos drága, de az én körmeim nagyon kicsik, úgyhogy a műköröm jó dolog (rágtam sokáig a körmöm)

Szóval nyugodtan csináltasd meg, ha tetszik! Csak ne hegyeset:D

2011. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem 19 évesen volt először de nem is lesz több mert tönkre ment a körmöm am nem korai már 12 éves csitriknek is van.
2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
utolsó : rossz körmösnél voltál, mert pl az épített porci-zselé se teszi tönkre.,csak ha rossz minőségü ragasztóval teszi fel a tipet, vagy rosszul reszeli.
2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor jó:) kocka körmöt akarok csináltatni és nemis tul nagyot. ilyne kis szépet akarok csak:). és amikor leakarom szedni(mert lenő) akkor ahoz midnenféleképpen viszakel menem a körmöshöz?
2011. júl. 31. 12:20
 5/15 A kérdező kommentje:
nektek kb.medig tartott?
2011. júl. 31. 12:20
 6/15 A kérdező kommentje:
am.szép erős körmeim vanak csak nagyon lassan nőnek. és szeretném kiprobálni ezt mert nagyon szép:). egyébként mennyi ideig tart ezaköröm? 1 honapot bir.?
2011. júl. 31. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem is 15 évesen volt először műkörmöm, de nem bírtam sokáig, mert nem voltam hozzászokva a "hosszabb" körömhoz, mert mindig tövig levágtam... tehát néhány nap alatt lerágtam minden műkörmöt, egyébként sokáig bírja csak lenő, tehát érdemes töltetni legalább havonta egyszer, de kinek hogy nő a körme ;)
2011. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem korai. Inkább legyen egy kis helyes műkörmöd mint undorító, igénytelen, rágott...

De vigyázz arra, hogy ne ess túlzásba formát és színeket tekintve mert egy határon túl már ribancos.

2011. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akor jó.köszi a válaszokat. :))))
2011. júl. 31. 17:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Itthon magamnak letudom szedni? Mert a körmösnél elég drága a leszedetése asszem..:/
2011. júl. 31. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!