Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőrös a fülem, az férfiass...

Ha szőrös a fülem, az férfiasság jele?

Figyelt kérdés
A napi reggeli rutinom abból áll, hogy el kell mennem zuhanyozni, meg hajat mosni, mert egyik naprol a másikra bezsirosodik és lelapul a hajam. Ha a fürdés megvan, be kell száritanom a gyenge kis hajamat, hogy álljon kb valahogy.Ezután meg kell mosnom az arcom vagy 5x, hogy a 8-9 óra alvástol felgyülemlett faggyú lemenjen rola. A fülem is nagyon zsirosodik, ráadásul szörösödik is igy 22 évesen. A füllbedugós füllhallgatót is uszik a fülzsirtól, ha használom. Ellenben nem vagyok izzadékony. Nagyon utálom, hogy mindennap zuhanyoznom kell. Az arcszörzetem is problémás! 4-5 napig kell hagynom nőni, hogy aztán egy alapos forróvizes zuhanyzás után önvagdosás nélkül el tudjam távolitani a szakállam. Ha ilyen 1-2 nap után vágom, akkor tuti az egész arcomat összevagdalom. Viszont ha hosszu már a szakállam, akkor 3-4x jobban zsirosodik az arcom, és majd leragad a szemem egész nap. A homlokomat is állandoan törölgetnem kell, mert pár ora után már sok rajta a faggyu. lehet, hogy a táplálkozással függ össze ez?
2011. aug. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szar lehet nagyon hogy ennyire zsírosodik mindened, én biztos elmennék bőrgyógyászhoz
2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A naponta fürdés engem nem zavarna, főleg ilyenkor, nyáridőben. Meg is őrülnék a saját szagomtól, meg a ragacsos bőrömtől, ha egy nap legalább egyszer nem fürödhetnék. A mindennapos hajmosás már inkább aggasztó. Lehet, hogy a táplálkozással van a gond, de az is lehet, hogy stressz áll a háttérben. Szerintem is érdemes lenne elmenned orvoshoz.
2011. aug. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha megnézeted magad.Nem tűnik normálisnak.

A naponta fürdés szerintem kötelező minden embernél.minimum.

2011. aug. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!