Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miez? Miért jön elő?

Miez? Miért jön elő?

Figyelt kérdés
Gyakran,de főleg menstruáció elött szokott az arcomon ilyen kis dudor féle jönni. :-(( Kemény, és ha megnyomom ujjammal fáj, de nem pattanás! Nincs semmi kivezető nyílása. És 4-5 nap mire eltűnik magától, mert ezt leszárítani sem lehet, nem is tudom mit csinálhatnék vele h hamarabb eltűnjön.
2011. aug. 11. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kelés! Nekem is ilyen szokott előjönni 2-3 havonta. Annyira, de annyira gyűlölöm. 1 hét alatt szokott eltűnni teljesen nekem. Nem tudsz vele semmit sem csinálni :( Kinyomni nem lehet, mert nincs kivezető nyílás és rettenetesen fáj.

Általában kamillás gőzölést szoktam alkalmazni ilyenkor. Attól nem lesz annyira piros. Nekem a homlokomon vagy az államon szokott kijönni :/

2011. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szúrjátok ki!
2011. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, mert nem jön ki belőle semmi!
2011. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom nem csak én küzdök ezzel a fránya dudorral! :-( Nekemis a homlokomon meg az államon is na meg közvetlen a szemöldököm "tövébe". Még rosszabb mint egy pattanás, mert nem lehet eltűntetni alapozóval sem, ugyanis látszik az a marhanagy dudor. :-((
2011. aug. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!