Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lehet a ricinus...

Miért nem lehet a ricinus olajat heti 2-szer több alkalommal használni?

Figyelt kérdés
mert én 2naponta kenem fel,sürgős növesztésre szorulok
2011. aug. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mert túlterheled a fejbőrödet,és több kárt okoz,mint jót
2011. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia. a ricinus olaj olyan hajpakolás féleség ugye, és hajpakolást nem szabad heti egynél többször használni, mert elnehezíti a hajat. én félévig használtam ricinus olajat, nőtt tőle, de utánna zsírosabb lett, meg korpásabb, úgyhogy abbahagytam, és mostmár jobb. javaslom a sörélesztő tabletta használatát, nekem nagyon sokat segített, jó bőrre, hajra, körömre, most fogyott el nálam az első doboz, holnap megyek a 2.ért:) patikában lehet kapni, 665 ft-ba kerül, lehet kapni a DM-ben is, DE NE OTT VEDD, mert az nem vállik be.:)
2011. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ennek vannak mellékhatási?mennyi idő alatt mennyit nő tőle?
2011. aug. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tesz jót a fejbőrnek!


www.hoxa.hu Ez egy nagyon jó oldal :) írd be a keresőbe, hogy ricinus és nagyon sok találatot ki fog adni. Sok naplót vezetnek itt, ahol mindenki leírja a saját tapasztalatát a ricinussal való hajnövesztésről.

2011. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, nekem első deoboz után már láthatóan többet nőlt, nincs semmi mellékhatása, esetleg annyi, hogy egy nagyonkicsit nagyobb lesz az étvágyad, de ezt megoldhatod annyival, hogy pl. uzsira vagy tízóraira gyümit vagy zöldséget eszel, és már el is megy az étvágy, én már kb 2 hét után semmilyen nagyobb étvágyat nem éreztem, és most sem érzek már semmilyen + étvágyat, és még fogytam is 3 kg-t, mondjuk ez nem köthető össze a tablettával.:) amúgy most kicsit drágult, mert új kiszerelésben van, 1000 ft kb, de ez 150 db-os :) ja és bioform a márkája^^
2011. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,de igazából nem merem,olvasgattam itt olyanokat hogy székrekedvést/hasmenést okozhat...
2011. aug. 15. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
ha megeszed.
2011. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!