Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az arcommal?

Mit kezdjek az arcommal?

Figyelt kérdés

Az arcomon van néhány piros pötty, ill. folt (pattanás utáni), ezeket mivel tudnám "eltüntetni"?

bármilyen krém vagy módszer jöhet, csak hatásos legyen :)


köszönöm.


2009. ápr. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy, de ajánlom h éjjelre tegyél rá sok korrektort, nekem az nagyjából eltünteti.
2009. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Remélem nem gondoltad komolyan a korrektort...

Menj el kozmetikushoz, ott kapsz majd szakszerű kezelést rá.

2009. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

hát ez nevetséges, hogy milyen buta emberek vannak ezen az oldalon!!!

Ekkora butaságot soha életemben nem hallottam!

Éjjelre korrektort?!

Felejsd el, ha nem akarsz pattanásos arcot. A korrektorok ( akármijen márkás) sajnos TELJESEN eltömítik a pórusokat, és így jönnek ki szépen a pattanások. inkább moss többször arcot egy nap sima tiszta vízzel, így nem jönnek ki a pattanásaid, mert nem lesz az arcod tele szennyeződésekkel. ennyi. ha pedig kijöttek azok a kis foltok el is tűnnek majd. ha meg nem, cumi :)

2009. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl.van teafa korrektorom,az pl.jó rá éjszakára is a hagyományos,fedő korrektor tényleg csak rosszabbá teszi.
2009. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
pedig tényleg bejön a korrektor, igaza van az elsőnek.
2009. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát igen. de a teafa korrektort sem éjjelre találták ki. ha pedig jót tenne a bőrrel, akkor lenne kifejezetten éjjelre kitalált korrektor. :)


amugy pontosan ma láttam a tévében, egy kozmetikus nyilatkozott , és azt mondta hogyha kimész napozni, a nap eltűnteti az arcodról a foltokat. puszi

2009. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia. Szerintem próbáld ki az Akneroxid gélt. Két fajtája van, Akneroxid 5 vagy 10. Igazából a kialakult pattanást szedné le, de volt nekem is, hogy sikerült belekapnom, és a piros foltot 2-3 napon belül eltüntette. Ha eltűnt szerintem utána is érdemes használni, mert tényleg sima lesz a bőröd. Elég erős gél, vigyázni kell vele, mert ha túl sokat kensz magadra, kipirosodhat az arcod. Este kell felkenni. Ha kipróbálod, és kipirosodsz igyál kálciumot, az helyreállítja majd a dolgokat, viszont akkor nem valószínű, hogy használhatod majd később is. Ha bemész gyógyszertárba, és mondod, hogy ilyet szeretnél, ha nincs is, 2-3 napon belül leszállítják.
2009. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!