Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az arcommal?

Mit kezdjek az arcommal?

Figyelt kérdés

Valamikor a kezem nagyon kiszàrad, most is így volt, viszketett is, csúnya is volt.

Aztàn egyszer csak az arcom is viszketni kezdett én hülye meg persze kapartam...volt hogy arra ébredtem fel..

A kezemen elmúlt mert kenegettem, de az arcom nagyon csúnya.

Keményedett a bör, piros, barnàs, foltos, meg mint aki leégett.

Mit tudok tenni?


2011. márc. 14. 10:42
 1/7 klaudia.94 válasza:
Ezzel bizony bőrgyógyászhoz kell fordulni, mert idővel úgy fogsz kinézni mint egy zombi.
2011. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgy vettem észre, hogy mióta kenegetem jobb, de még mindig nagyon viszket és ha nincs is semmi, egy kenöcsöt fel tud írni ami jó rà mert még mindig nagyon viszket..

csak nekem sosincs ilyen ez meg egyik napról a màsikra történt..

mostanàba több pattanàsom volt ami miatt alapozót hasznàltam, viszont ez a zalapozó ugye leszàrította pattanàst, lehet ettöl szàradt ki..

de akk se értem mert ilyen meg nem volt elötte..

2011. márc. 14. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ekcémás lehet az arcod. Nézz utána!
2011. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Irritáló ekcéma


Az irritáló ekcémát ingerlő hatású vegyületek, erős lúgok, az iparban használt vegyszerek okozzák akkor, ha közvetlenül érintkezésbe kerülnek a bőrrel. Továbbá egyes kozmetikumok a bőrön viselve, napfény hatására szintén heves, irritációs reakciókat válthatnak ki. Az ekcéma ezen típusának következményeként a bőr szárazzá, vörössé, durvává válik (esetleg felhólyagosodik) és viszket.


ez lehetséges, de ez nem is annyira ekcéma.. meg megnéztem h mit kell tennie annak aki ekcémàs, hogy ne legyeneke tünetei... hàt én ezeket mind csinàlom, szval szerintem egyszerüen kiszàradt. De majd megmondja az orvos

2011. márc. 14. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérj az orvostól arckrémet, amit minden nap használhatsz.

Én amióta ezt használom 1 db pattanásom sincs (én is szárazságra kaptam), olyan puha a bőröm, hogy csak na.

Kb 9 cm magas tégelynyit kaptam kb 1 éve és még mindig van benne.

2011. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nah voltam is orvosnàl, azt mondta nincs semmi baj, csak nagyon ki van szàradva. :)


csak azt nem értem mitöl.. alapozót stb ugyanazt hasznàlom és soha nem volt semmi bajom..nem nagyon értem

2011. márc. 14. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudjàtok mennyi idö mire rendbejön?..
2011. márc. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!