Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki temperával festi a...

Ha valaki temperával festi a haját az mennyire árt a hajnak, és mennyi idő múlva kopik le?

Figyelt kérdés
Az egyik idióta oszt.társam temperával festi, és rá akar venni, hogy én is azzal fessem. Normális ez?? :D xD
2011. aug. 8. 17:18
 1/10 szamóca.. ***** válasza:
akkor már krepp papír, attól nem ragad össze a hajad.
2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális!!!! :D Ha nem telik neki hajfestékre, akkor ne próbálkozzon a temperával se. Többet árt, mint használ!
2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szép lesz kopaszon :D
2011. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem engedem hogy rávegyen :D Köszi :))

És krepp papírral hogy? És az nem árt neki?

2011. aug. 8. 17:25
 5/10 szamóca.. ***** válasza:
100%
ha ki van hidrogénezve a hajad akkor befogja, be kell vizezni, és ha megszárad akkor rajta marad a szín. nem tartós, egy mosásig jó, és elég suttyó megoldás, de még mindig sokkalsokkal jobb mint a tempera. nem tudom mennyire ártalmas, nem hiszem hogy nagyon.
2011. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszer festettem be vele narancssárgára kb. hatodikban. Animesztárnak éreztem magam...
2011. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban festette be egy évfolyamtársam a haját vörösre valószínűleg temperával. Egy roma lány volt (nem rasszizmusból mondom, csak ugye barna bőr, jó sötétbarna haj). Tesiórán kb. 2 perc után elkezdett izzadni, folyt a vörös festék a nyakán, a homlokán, a pólója tiszta vörös lett. Rajta röhögött mindenki. Ha te is közröhej tárgya akarsz lenni, akkor hajrá.
2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább kihagynám :) Köszi :)
2011. aug. 8. 18:00
 9/10 A kérdező kommentje:
xD
2011. aug. 8. 18:46
 10/10 anonim válasza:
Hanem lehet kapni olyan port ami mrgszinezi es egy hajmosas utan lekopik de lehet rendes hajfesteket is ami kinoshato
2019. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!