Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha azt szeretném hogy az...

Ha azt szeretném hogy az acélbetétes bakancsom más színű legyen bekehetem temperával?

Figyelt kérdés
gondoltam megkérdezem mielött megcsinálom, ha meg megunom akkor csak simán lemosom vagy leboxolom
2009. dec. 25. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
kend be nyugodtan ti rokkerek amúgyis egy elfajzott lények vagytok, mitszámít h hülyeségeket csináltok :D
2009. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
persze, figyelj, egyel több idiótaság már nem számít ....
2009. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Aki acélbetétes bakancsot hord, annak már nem számít, ha temperával bekeni. Úgyis mindenki hülyének néz.
2009. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Milyenről milyen színűre? A tempera szerintem leázik esőben, az meg vicces lehet, ha kék lábnyomokat hagysz magad után.

Én színes boxxal/cipőkrémmel színeztem a világosabbat sötétebbre.

Próbáld ki, ha nem jó még mindig lemoshatod.

2009. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem kenheted be.Nem engedem meg.Mártsd vízfestékbe.XD hülye acélbetétes bakancsos-_-"
2009. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Kenjed... XD nem leszel ám cink
2009. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Az acélbetétes bakancs az bőr szóval nemúgy fogja be a tempera mint például a lapot,ha megszárad akkor ilyen repedezett lesz szóval szerintem ne fesd be!
2009. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hát gratulálok -.-" xD
2009. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon aranyos ez a kérdés!Áhh zzerintem ne csináld meg mert hülyének fognak nézni.Vagy ha mindenáron szeretnéd előbb kérdezz meg egy cipészt hogy mivel lehetne átfesteni.
2010. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Most bajotok? Nekem is van mégse vagyok rocker sőőőt... na mindegy . Bőrfestékkel fesd az le se ázik meg be is fogja. Bőrkellékesnél lehet venni! Én a kék feketére festettem vele rózsaszín pöttyöket . Nagyon édes lett:)
2010. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!