Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból világosbarna...

Sötétbarna hajból világosbarna, de hogyan?

Figyelt kérdés
Eredeti, mostmár festetlen sötétbarna a hajam, milyen árnyalatú hajfesték fogná be úgy, hogy világosbarna legyen?
2011. aug. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudtam világosbarnát csinálni, hogy jóval világosabb (szinte szőke) árnyalatú hajfestéket vettem, és az szépen kivilágosította :) De vigyázz nehogy legyen benne hidrogén-peroxid, mert egyik barátnőm úgy lett szép sárga :) de olyan igazán sárga! :D
2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia :) Nekem is hasonló vágyaim voltak... Szerettem volna szép "kókusz-barna" hajat, de a hajam eredetileg eléggé sötét volt, majdnem fekete.


Először vettem hajszőkítő sprayt, amit csak rápermeteztem minden hajmosás után aztán hajszárítóval megszárítottam (eléggé ragacsos lett a, de... ez van! :P)

Ezután (mikor kb a felét a spraynek ráfújtam a hajamra) nagyjából szőkés-barna féle lett. De fotókon sárgás hatása volt és undorítónak találtam, ezért befestettem egy szép vöröses-barna tartós hajfestékkel, de a hajam még így is eléggé világos volt.

Eddig minden szép és jó, de aztán jött a lenövés... és a vége olyan töredezett lett, hogy konkrétan szúrta a nyakamat mikor kiengedtem. Nem viccelek, és fénytelen is volt!


A vége az lett, hogy visszafestettem sötétbarnára és a fodrász levágta tarkóig (előtte a hátam közepéig ért :((( ) És ráadásként azóta veszettül hullik is a hajam.


Szóval ha szeretnéd világosítani, csak óvatosan! Szerintem keress olyan sprayt (asszem palette volt) és csak egy hónapban kb 1-2 szer fújd be vele az egész hajadat. Lassan világosodni fog :) Ja és mindenképp hetente használj vmi hajpakolást is!! Remélem, segítettem :)

2011. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél szőkésbarna hajfestéket/hajszínezőt(hidrogénmenteset,és ha lehet akkor ammóniamentes is legyen:D)azzal világosodni fog:D

vegyél ilyesmi hajszínt: [link]

2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon sokat segítettetek :) mi lenne az eredmény, ha platinaszőke festékkel festeném be? akor már nagyon világos lenne? köszi a segítséget
2011. aug. 9. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ilyesmit semmiképp: [link]

mert ezek a színek már tartalmaznak hidrogép-peroxidot, és csak a szőke hajon lesz ilyen szép. én ezt használom és a hajam egészét szépen befogja ilyenre, de a lenövésem mindig kicsit sárgásabb (barna színű az eredeti hajam).

Én mikor a barnámat világosítani akartam ezzel: [link] ilyennel szép világos barna lett. De tudod mindenkinek másképp fogja be. Fodrász biztos tudna ajánlani neked, de én simán kísérleteztem a hajamon :) És nem ment tönkre (majdnem fenékig érő hajam van). :)

2011. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!