Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem jó a hajvasalás?

Miért nem jó a hajvasalás?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van és amikor kivasalom, akkor kb. csak fél napig vagy addig se őrzi meg azt az állapotot. Behullámosodik, olyan mintha hozzá se nyúltam volna.

Lehet azért mert vastag, sűrű a hajam?

Vagy miért?

A vasaló új és jó, szóval nem tudom.


2011. aug. 8. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert nem természetes hogy egyenesre csináld azért göndörödik vissza.Sajnos nekem is ez van.Na meg még ott van ha izzadsz,meleged van és a pára.

Amiért nem jó a hajvasalás az az hogy kiszárítja a hajadat és töredezni fog.Használj te is hővédőket.

2011. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát fura mert régen volt vagy 2 hullám a hajamba..nagyon ritkán vasalom inkább tényleg ilyen semmilyen időben. Meleg aztán eső, aztán hideg.

Bele se gondoltam. Lehet igazad van és amiatt.

Hogy erre nem gondoltam. :)

Köszi :D

2011. aug. 8. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
kell hozzá hővédő spray mindenképpen, a got 2 be nekem bevált, az egyenesítő is egyben. Vékonyabb tincseket vasaljál, nekem pl. elég a 170 fok is, de lehet, neked magasabb fokozaton kellene próbálkoznod.
2011. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd göndören, úgy ahogy a tiéd hidd el nem bánod meg.Én is egyenesítettem de már beláttam hogy felesleges csak töri a hajad, hiába használsz te hővédőt lehet az syoss vagy got2b és a többi pénz kidobás, minden ami meleg levegőt fúj az roncsolja a hajad.Meglehet tanulni hogy szárítsd úgy a hajad hogy egyenes legyen, csak hajegyenesítő krém kell hozzá, a nedves hajra szokák bedörzsölni és úgy egyenesre szárítják. Hidd el hajvasaló csak ront a helyzeten, szárítja és törni fogja a hajad.Már pedig ha nagyon vasalni akarod akkor a Remington Ceramic slim 220-at ajánlom, kivasaltam vele a hajam szög egyenes lett.(Persze rétegről rétegre vasaltam. S 4 napig egyenes maradt.
2011. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt van pár hasznos tipp a hajvasalásra: [link]
2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!