Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat el lehet érni...

Szőke hajat el lehet érni hidrogénezés nélkül?

Figyelt kérdés
befestettem a hajam hamvasszőkével, és csak a fejem tetejénél lévők lettek vörösesek :S alul meg megmaradt az igazi. eredeti hajam szőkésbarna. segitenétek hogy hogyan tudnám elérni a szőke hajat leszívás nélkül? milyen festékkel?... köszi :D
2011. aug. 7. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legvilágosabb árnyalatok valamelyikével kéne próbálkoznod, az be fogja fogni. Az enyémet ezzel festettük: [link]

Szépen befogta, nem lett sárga.:)(Az én hajam természetesen aranyszőke)

17/L

2011. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által ajánlott termékekben van szőkítő is, csak egy lépésben szőkítenek és festenek.


És amúgy nem hiszem, hogy amit szeretnél az szőkítés nélkül elérhető. Vagy az vagy ilyen erősen világosító festék kell hozzá.

2011. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek :D

én ezen a kettőn gondolkoztam:

[link]

[link]


hátha ér vmeik valamit :D azt is megnézem amit linkelt az első válaszoló :D

2011. aug. 7. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos ha szőke akarsz lenni, a hajad találkozni fog a hidrogénnel így is, úgy is, mert a festékbe is van

amikor nekem legelőször szőke lett a hajam akkor xxl palette szőkével csinálta a fodrász, és olyan narancsos, vöröses, rózsaszínes lettem....:(:( 2naponta kellet festetnem, mert borzasztóan néztem ki...szegény hajam azóta is bánja.... de persze ez a te döntésed. :D Mivel neked világosabb az eredeti hajszíned,próbálkozz meg vele.

2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!