Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul? :S...

Mit csinálok rosszul? :S (epilálás)

Figyelt kérdés
Vettem egy epilátort kb. 2 hete, a karomat akartam szőrteleníteni vele, mert eddig borotváltam. Leszedtem a szőrt de 4 nap alatt már 4-5 mm-esre visszanőtt, ráadásul már a 2 napon látszottak ahogyan nőttek, nagy feketék voltak, és még miután közvetlen leepiláltam se volt sima hanem mintha borostás lenne. Elég elkeserítő, mert még a borotválással is 2 napig totál sima volt és még ha nőtt vissza se volt ilyen erős meg durva. :(((
2011. aug. 7. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezen miért kell megbotránkozni. Én gyantáztatom a karomat, mert annyira erős rajta a szőr, hogy inkább nem húzok rövidujjú pólót, ha nem szedem le. Borotvával többé hozzá ne nyúlj. Attol lehet. Inkább gyantáztasd. Nekem bevált, és nem szúrosan nő vissza. Ja, és ne halgass másokra, ha nem szereted a kezedet úgy, nyugodtan szedd le. A te jóléted múlik rajta, nem másé.
2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

én is sokáig borotválta aztán leszedtem epilátorral (szintén satinell) és nekem sima volt kb 1,5-2 hétig....úgyhogy nem tudom mit csinálsz rosszul. esetleg próbáld meg más szögben tartani az epilátort, vagy növeszd meg hosszabbra a szőrt, hátha úgy jobban kiszedi.


off: nem tudom, egyes embereknek miért olyan elképzelhetetlen, hogy a nők között is van nagyon szőrös. sajnos én is az vagyok ...pcom-m van, magas a tesztoszteron szintem ezért a kislábujjamtól kezdve az arcomig szinte mindenhol szőrös vagyok( és nem a gyenge szőke hanem a szép sötétbarna hosszú erős fajtából). már 7. osztályban is csúfoltam a kar szőröm meg a bajszom miatt ezért inkább elmentem gyantáztatni. aztán a karomnál abba a hibába estem, hogy elkezdetem borotválni, mert nem volt időm állandóan kozmetikushoz járni...ez van. és szerintem inkább szőrtelenítse az a nő a karját akinek nagyon látszik minthogy szép hosszú sötétbarna/fekete szőrök legyenek rajta.

2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már akinek nem látszik. Nekem látszik, mert fekete és elég vastag szálú. Sajnos. Úgyhogy vegyünk vissza.

Nekem is Satinelle epilátorom van, de nekem bevált. Annyit tudok tanácsolni hogy az epilátort próbáld teljesen függőlegesen tartani és ne nyomd nagyon a bőrödre. Így kiszedi tövestől, nem csak beszakítja-legalábbis nekem ez vált be. Ja és a használatiban azt írják, hogy közvetlen fürdés után epiláljunk. Nekem ez nem jött be, mert akkor felpuhul a szőr, így megint csak elszakítja a gép.

2011. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!