Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul? :S...

Mit csinálok rosszul? :S (epilálás)

Figyelt kérdés
Vettem egy epilátort kb. 2 hete, a karomat akartam szőrteleníteni vele, mert eddig borotváltam. Leszedtem a szőrt de 4 nap alatt már 4-5 mm-esre visszanőtt, ráadásul már a 2 napon látszottak ahogyan nőttek, nagy feketék voltak, és még miután közvetlen leepiláltam se volt sima hanem mintha borostás lenne. Elég elkeserítő, mert még a borotválással is 2 napig totál sima volt és még ha nőtt vissza se volt ilyen erős meg durva. :(((
2011. aug. 7. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Mi a fa**ért kell a KARODAT szőrteleníteni?? ... -.-
2011. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

tudod hol rontottad el?? az elején.. akkor, amikor a karodat kezdted el BOROTVÁLNI!!! mindenki tudja, h a borotválással azt éred el, h még inkább megerősödik a szőrzet!!

20 éves nő vagyok, és soha nem nyúltam a karomhoz, se epilálás, se gyanta, se borotva!! sötét színű a hajam, a karomon is van szőrzet, de a nőknél az nem olyan, mint a hapsik karján levő szőr...sőt!! a nőknél általában alig látszik (enyémen se látni, csak ha már megmarkolja vki a karom, h nézegetni szeretné..) de ha mégis azok közé tartozol, akiknek látni, miért nem szőkítetted ki??? én am ha hapsi lennék, tuti megbotránkoznék egy "borostás karú nőn"

2011. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Hat ja. En is ismerek olyan csajt aki borotvalja a karjat.Komolyan mondom eleg szanalmas. En nem is ertem hogy jut valakinek az eszebe hogy borotvalja a karjat. Komolyan mondom rohogok. En meg a combomrol sem szedem le a szorom,mert nem latszik. De a karrol leszedni...Igy legalabb van mit csinalnod a szabadidodben.
2011. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát örüljetek hogy nektek nem látszik!

Nem mindenkinek ez jut, és nem, a szőkítés nem segített volna rajta, de ez már mindegy! Én segítséget kértem, ezekkel a válaszokkal nem jutottam előrébb :/

2011. aug. 7. 10:04
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves elözö bunkó válaszolók:


Van akinek sötétebb a ször a testén, így a karján is és elég feltünö. Emellett van akinek nem telik a szökítésre.


Nem mindig saját magatokból kell kiindulni, van akinek sokkal nehezebb a helyzete.

2011. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
segítettünk sztem.. új információkhoz jutottál, amit a többi hülyének majd továbbíthatsz, vagy ha majd anya leszel, akkor a saját lányodnak elmesélheted...
2011. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezö: Nem tudom mit csinálsz rosszul... én még nem tudtam epilátort venni, de tervezek. Arra tudok csak gondolni, hogy esetleg valami olcsóbb rossz minöségüt vettél esetleg és azért ilyen vacak /:
2011. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Philips Satinelle. Azt olvastam hogy ez jó fajta, és nem volt olyan olcsó se. :S
2011. aug. 7. 10:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy a lábamat 2 hete leszedtem vele és az még mindig teljesen sima. :O
2011. aug. 7. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálkozz továbbra is szerintem... szedd le újra, aztán egyszer csak ritkulnia kell, és gyengébbek is lesznek. Aztán ki tudja, lehet pár hónap múlva már nem is kell a karod epilálni, mert már gyengék lesznek ott a szőrszálak.

Mondjuk ez csak tipp volt, mert nem epilálom a karom, de lehet hogy pár alkalom után jobb lesz...

2011. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!