Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet, hogy nem barnulnak...

Hogy lehet, hogy nem barnulnak a "foltok"?

Figyelt kérdés

Tavaly csak az anyajegyeket kentem be (10-es faktorú) naptejjel, és kicsit körülöttük, ott maradt a helyük. Tehát tényleg ért valamit a krém. Azóta már jócskán fakult a színem, de annyit nem, hogy a fehér foltok eltűnjenek rólam.

Most nyáron már párszor voltam kint napozni és most csak az anyajegyeket kentem be, egész szép színem lett, de ott ahol tavaly fehér maradtam, idén is az vagyok.


Egy év óta folyamatosan hat ott a naptej, vagy mi? :DD

Elég hülyén nézek ki így foltosan.


2011. aug. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
az egész testedet kéne bekenni, nem csak az anyajegyeket...........
2011. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem egészséges, de úgy semmi színem nem lesz. Azt is tudom, hogy inkább egészség, mint szép szín, de 1 óránál többet azért nem vagyok kint a napon.
2011. aug. 6. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehér nagyon szép szín, bőrszínben is az. Még mindég szebb, ha mindened fehér, mintha foltos vagy. :) Manapság egy óra a napon elég sok egyébként sajnos.
2011. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleve ott kezdődik a dolog, hogy az anyajegyes bőrt nem 10es, hanem 30-as vagy nagyobb faktorszámú krémmel kell kenni.

A faktorszám nem befolyásolja a barnulás mértékét, ha világos a bőröd, akkor pedig szintén magas számú kell.

Lehet hogy májfoltos lettél, kérdezz meg egy bőrgyógyászt. ez kialakulhat egyik évről a másikra, nem tüntethetőek el (nem barnul le), ezzel együtt kell élni.

2011. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!