Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltok eltüntet...

Pattanás utáni foltok eltüntetésére valami mód?

Figyelt kérdés

Szóval, néha előjönnek a pattanásaim, mostanság nem nyomom ki őket, be szoktam őket kenni és hagyom, hogy elmúljanak. Nem sokszor volt olyan, hogy úgy igazából kinyomogattam őket, de azért volt pár alkalom, ezek hagytak erősebb nyomot az arcomon, de még akkor is hagy foltokat ha csak úgy hagyom, hogy eltűnjenek. Volt két igen nagy lila folt, ezek mára már elhalványodtak, és már csak kisebb pöttyök lettek, de van ezen kívül egy csomó másik is, van valami lehetőség ezeknek az eltüntetésére? Egyébként az ilyen foltok hegeknek számítanak?

Ja, és ezeket a termékeket használom most: Differin 0,1%; Lubex folyékony szappan; Balea Young bőrradír; Fabulon Tini tonik; plusz néha Neogranormon. Zinerytet is próbáltam használni, de úgy éreztem, hogy csak ront a helyzeten.


2011. szept. 10. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Furának tűnhet, de a pirosság eltüntetésére használj szemcseppet! Igen az arcodon :D Használ. Vagy ami nekem még nagyon beválik az a levendulaolaj. Azt kis fültisztító vattával kenheted magára a pattanásra is és akkor szépen eltűnik!
2011. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!