Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Krém foltok ellen? (blaablaablaa)

Krém foltok ellen? (blaablaablaa)

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé foltos az arcbőröm (pattanás utáni hegek, pigmentfoltok, túl rózsás orcák), és kéne valami arckrém, ami csökkenti ezeket, és lehetőleg nem aranyárba mérik. Valakinek bevált már, esetleg valamiféle "házi praktika"...(nemírhatokkérdőjelet)
2011. szept. 26. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
éppen most reklámozzák a tévében a clinique-nek egy termékcsaládját, ami foltos bőrre való. de nem tudom, hogy hatásos-e , ilyen gondom nincs
2011. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is néztem, de nekem nincsenek feltűnő foltjaim, inkább csak olyan apró szeplőszerűségek. Inkább a hegekkel és a bőrpírral van probléma.

Köszi a választ!

2011. szept. 26. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, anno nekem pattanásokra írtak fel gyulladáscsökkentő magisztrális krémet(patikában készült), és párszáz forint volt. Talán erre is van valami.
2011. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Clinique tényleg jó márka, én hiszem, hogy használna, de nem éppen olcsó...
2011. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy színezett hidratálót kellene használnod, az egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt :D
2011. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, kisebb pigmentfoltok eltűnnek télen és nyáron újra kijönnek sajnos. A rozacea okozza a kipirosodást, amit állítólag csak enyhíteni lehet de megszüntetni nem (kivéve ritkán allergia okozhatja), bőrgyógyásznál érdeklődj. A pattanás utáni hegekre is van egy krém (gyógyszertár) amivel el lehet halványítani.

Sajnos ezek nem olcsó mulatságok és nem biztos hogy eltüntethetőek.

29N

2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Reménykedtem benne, hogy olcsón megúszom... Kinőttem a pattanásokat, de így sincs szép, tiszta arcbőröm:(

Majd elmegyek bőrgyógyászhoz, remélem, tud valamit kezdeni velem.

2011. szept. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!