Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat, hogy fonták be?...

Ezt a hajat, hogy fonták be? Esetleg videóval? És szerintetek akinek nagy az orra, az már ne is fonja be a haját?

Figyelt kérdés

én utálom az orromat vastag,nagy és még van egy kis görbület is :'(

ez miatt semmi önbizalmam sincs,pedig egyáltalán nem lennék csúnya,sokszor mondják a barátaim,hogy szép vagyok, meg,hogy ettől leszek egyedi,na persze,inkább lennék átlagos,a szülők is szokták mondani,de hát melyik szülő mondja meg a saját gyerekének,hogy ronda?

amúgy nem tudnátok linkelni hajat ami kicsit nem is tudom,takarná?

és itt a fonás:

[link]


2011. aug. 6. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy része francia/parketta fonás, a másik része meg holland fonás.

Francia: http://www.youtube.com/watch?v=ND5dJXnBs2k

(2:15-től, Heather mindig sokat beszél. XD)

Holland: http://www.youtube.com/watch?v=s-Th69mzcBA

Amit linkeltél ennek a kombinációja. Magadnak nem hiszem, hogy meg tudod csinálni. :S Nem olyan egyszerű egy sima fonatot sem magadon csinálni ezekből, nem hogy ilyen bonyolítottat... Én pl. a franciát meg tudom magamnak csinálni, de a hollandot már nem. Nem vagyok valami ügyes hozzá sajnos.

2011. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fonásra nem tudok tippet adni, viszont az orroddal kapcsolatban csak, annyit, hogy nekem is ugyanilyen orrom van mint neked és régen nem bírtam elviselni, minden nap sírtam annyira utáltam. Most is utálom de már elfogadtam, mert régebben azt mondta nekem az a fiú akibe szerelmes voltam, hogy tetszek neki és ettől önbizalmam lett, hogy talán nem is az orrom a lényeg és nekem is sokat mondták, hogy szép vagyok. Teljesen elfogadtam, persze ha lesz rá alkalmam megműtetem. :)

18/L

2011. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm,hogy írtál :)

a műtétre már én is gondoltam,de félek a változástól,félek,hogy ennél is rosszabb lesz a helyzet :(

2011. aug. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!