Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apám befestette a full ősz...

Apám befestette a full ősz haját barnára. Miért csinált ilyen marhaságot?

Figyelt kérdés
Mi vihet rá vajon ilyen hülyeségre egy idősödő férfit?
2011. aug. 4. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
kapuzárási pánik :)
2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szegény:) én sajnálom:)
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Majd megszokod! :)),

Anyukád mit szólt hozzá? Lehet h neki akar tetszeni.

2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezz majd akkor fogod átérezni, ha belül fiatalnak érzed magad, kívül viszont a tükör ráncos negyvenes , őszülő nő képét mutatja. (ha lány vagy )
2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok férfi korán őszül. Pl a párom már most őszül, pedig még csak 38 éves. De megölném, ha befestené! Nekem így tetszik, ahogy van.
2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyukám már nem él. Apám özvegy.
2011. aug. 4. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:
ezzel mi az óriási probléma? gondolom zavarta hogy öregszik és gondolta így jobban fogja magát érezni a bőrében. nem kell rá haragudni, nem tudhatod miért döntött így... én is sajnálom :(
2011. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy tetszeni akar valakinek...
2011. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a nők többsége is ezt teszi, amikor őszülni kezd. én semmit kivetnivalót nem találok ezen, egy jó hajszín sokat dob (vagy ront), és ilyen esetben fiatalít.
2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemhogy inkább örülnél neki, hogy fiatalos, nem értem ezzel mi a problémád ,azért mert valaki idősebb nem azt jelenti, hogy nem csinálhat semmit, és nem kell foglalkoznia magával..én így gondolom,teljesen normális dolog az, hogy jól akarja magát érezni a bőrében , egyetlen egy nyomos indok a hajfestésre pontosan ez... az őszülés
2011. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!