Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb lelapuló haj ellen?

Mi a legjobb lelapuló haj ellen?

Figyelt kérdés

Rengeteg hajam van, erős szálú egészséges, de olyan mint a selyem, nagyon lelapul..Váll alá ér kb 8-10 cm-el. Milyen szereket használjak rá? Írjatok légyszi konkért példákat amikkel kapcsolatban pozitív tapasztalataitok vannak! Esetleg egyéb praktikák?


Köszi! :)


2011. aug. 3. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megtépetnéd? Mivel azt írtad rengeteg és erős szálú hajad van, az persze hogy leapul mert nem bírja megtartani magát. Ha megtépeted kicsit úgy kevésbé fog lelapulni, és nem feltétlenül fog kevesebbnek tűnni a hajad :)
2011. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már próbáltam.. tulajdonképpen akkoris lelapult a hajam amikor pont emiatt levágattam úgy hogy kb. az államig ért.. :S most végre visszanőtt, valami más megoldást kéne találnom
2011. aug. 3. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
schauma push up:O csak hallottam róla:
2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami hajtőemelő spray, hajhab, vagy bármi egyéb amit ajánlotok?
2011. aug. 3. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez jó

[link]

Mondjuk én utálom, mert minden ami a hajtövemre kerül, zsírosít, de kétségtelenül működik. :)

2011. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Indola hajtőemelő por - rendes neve iStyler volumennövelő por. Nagyon hatásos, de ez professzionális termék.
2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem évekig váll alá érő volt a hajam és nagyon sokat hordtam összekötve,és mióta levágattam azóta felfelé áll,nem csinálok vele semmit.
2011. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a koffeines Alverde sampon vált be. Ezt írja a doboz: "a zöldkávé kivonatot tartalmazó tisztán növényi összetevők gondoskodnak a nagyobb volumenről"

Kipróbáltam és ez tényleg így van! (2 hete használom)

2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú hajam van és erős szálú és nekem is mint a selyem,amikor szárítom a hajam akkor teszek rá egy kis haj habot a tövekre ezt : [link]

Aztán fej előre és szárítom olyan lesz mint az oroszlán sövény majd kifésülöm szép dús a tövektől kezdve és nem zsírosodik,+ haj lakkot is fújok: [link] nem közvetlenül a tövekre és egész nap tart és dús a hajam :))20/L

2011. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!