Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemerjem szívatni a fekete hajam?

Lemerjem szívatni a fekete hajam?

Figyelt kérdés
első szívatásom lenne,de marhára félek,ugyanis gyönyörű hosszú hajam van,és nem akarom levágatni :(
2011. aug. 2. 19:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) arra jutottam hogy inkább nem szívatom le. Majd lenő..
2011. aug. 2. 20:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ember válogatja kinek milyen a haja. nekem kifejezetten egészségtelen töredezett de dús hajam volt megpróbálkoztam a leszívatással. A hajam semmivel sem lett rosszabb sőt mivel a szívatás miatt kicsit jobban ápoltam javult is. Szóval maga a haj leszívása semmit sem rontott rajta, de vékony szálú hajnál nem ajánlanám. Ja igen sötétvörösről és feketéről lett leszívva. Egyébként sötétbarna és fekete között nem sok különbség van. Vigyázz hogy jó árnyalatot válassz különben ugyanott fogsz tartani. A fekete szerintem is szebb.
2011. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!