Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemerjem szívatni a fekete hajam?

Lemerjem szívatni a fekete hajam?

Figyelt kérdés
első szívatásom lenne,de marhára félek,ugyanis gyönyörű hosszú hajam van,és nem akarom levágatni :(
2011. aug. 2. 19:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy sötét barna szeretnék lenni
2011. aug. 2. 20:01
 2/12 anonim ***** válasza:
hidd el a fekete szebb, nem éri meg szétroncsolni a hajad (ugyanis a szívatás nagyon rosszat tesz neki, tapasztalat...)
2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nekem nem áll jól,és természetesebb szeretnék lenni :S
2011. aug. 2. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem de tedd tönkre ilyesmivel a szép, hosszú hajad. Én szőkére akartam festetni, de inkább meggondoltam magam. Teljesen tönkreteszi a haj szerkezetét, nem éri meg. Inkább legyen egészséges barna.
2011. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én is hasonló hejzetbe agyok,néha arra gondolok,hogy egyszer picit leszivatom és utána szép barna lesz,de aztán eszembe jut,hogy anno mikor szőkítő keverékkel ráment a fodrász mennyire tört,fénytelen és sprőd lett.

inkább fekete és mostantól sötétbarnával kenem a lenövést,nem olyan feltünő,mások alig eszik észre,hogy a töve más.

én nem szivatom le azt hiszem.

2011. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
figyelj!fontos lenne,hogy konzultálj ebben az esetben a fodrászoddal,mert nem biztos h KELL szívatni.Kérdezd meg tőle,melyik az a legvilágosabb barna szín,amelynél még nem kell szívatni,max. eléd adja a palettát és együtt kiválasztjátok.közben fontod vagy éppen bíztató tanácsokkal lát majd el!;)
2011. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de kell szivatni,festék festéket nem világosít és a fekete köztudottan a legsötétebb.
2011. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem fekete festékkel lett festve a hajam,hanem mogyoróbarnával,csak nekem amúgy is elég sötét a hajam,és fekete lett belőle:)
2011. aug. 2. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj szivatni,ha gyors megoldást akarsz.Én is ebben a helyzetben voltam/vagyok,le akartam szivatni,elmentem fodrászhoz,de ő lebeszélt róla.Végülis örülök neki,mert tényleg nem éri meg,hogy a szép hosszú hajamat ezzel tönkretegyem.Úgy beszéltem meg vele,hogy mostantól csak barna festékkel festem a hajam,és várom,hogy lenőjön.Tudom,hogy sokáig tart,de megéri.
2011. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem már volt leszívatva többször is. Derékig érő hajam van. Eléggé roncsolta, de nem is lett jó, mert foltos maradt, onnantól kezdve akármilyen festéket kentem rá a sötét részeken sötétebb lett mint máshol- Úgyhogy mindig visszafestettem feketére végül:S
2011. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!