Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett ilyen az arcom?

Mitől lett ilyen az arcom?

Figyelt kérdés

most vagyok 17 éves, és kisebb koromban(de még 15 évesen is) mindig pirospozsgás, friss volt az arcom, nem voltak karikák a szemem alatt, mostanában pedig, kb 1-2 éve olyan sárgás, sápadt a bőröm, pattanásosabb is, és az egész arcom olyan nyúzott, és élettelen, és nem tudom mitől változhatott meg..

és régen reggelente kipihent voltam, az utóbbi időben viszont fáradtan ébredek, és ez az arcomon is látszik, fen van püffedve, és a szemeim is kicsik. ez lehet a stressztől is? mert mostanában mindig rossz kedvem van, és sokat stresszelek a suli miatt is.

segítsetek légyszi:S


2011. aug. 1. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

stressz az nagy mértékben befolyásolja a bőrödet, mugy ugy ámblokk mindent


ez lehet még helytelen táplálkozás, fáradtság, és főleg vashiány.

Velem is pontosan ugyanez van. a Stressz tönkretesz engem. Vas hiányos vagyok. aszott az arcom, nem szép friss és üde.

Menj el szerintem egy vérvételre, kiderítik, hogy miylen vitamin hiányaid vannak, azokat majd az orvos utasításainak megfelelően szedd.

a többi meg csak rajtad múlik, mármint a stressz rész.

szedjél magne B6-ot. nekem az segített, de persze nem a teljes problémámat szűntette meg.

2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!