Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a fekete hajról...

Szerintetek a fekete hajról milyen lilára festjem át a hajam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
és a narancssárgát? a kéket? a zöldet? a rózsaszínt??? szted???? azért találták fel, mert vannak rá idióta vevők... emo, punk, goth, etecere etecere...
2011. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Smartguy86 ***** válasza:
Talán mert van rá kereslet? :D
2011. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
N de a kérdésemre mikor kaphatnák egy értelmes választ???
2011. aug. 1. 09:36
 14/25 anonim ***** válasza:
elmész aranyom egy fodrászhoz, és megkérdezed Tőle! megnézi a cuki pofid, és elmondja a véleményét, h milyen illik Hozzád..nesze Neked válasz..
2011. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Naháát micsoda emberek vannak itt....xD
2011. aug. 1. 09:42
 16/25 Smartguy86 ***** válasza:

A kategória se stimmel, a kérdés is szar, és a kérdező sincs a toppon. Szóval erről inkább ne :D


Amúgy meg totál igaza van az utolsónak: honnan a fenéből tudnánk, hogy hogy néz ki a fejed? Lehet már a fekete haj is tré. Talán hagyd meg a természetes színét, és próbálj meg mással feltűnést kelteni. Hidd el, megtérül!

2011. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
de b*sszus, most nem azért... ilyenkor nincsenek rokonok, barátok, ismerősök??? miért vadidegenektől kérdezed ezt? elmondjuk a véleményünk és még Te vagy felháborodva -.-
2011. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Itt egy válasz: ne e fesd semmilyenre jó az úgy. Igen kevés ember van akinek jól áll...
2011. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na hát ez meg lehet!Meg különben is azt mondják hogy jól áll nekem a fekete habár én nem hiszem mivel elég fehér bőrű vagyok
2011. aug. 1. 10:10
 20/25 anonim válasza:

Nekem sokáig volt lila hajam, de nem ilyen idióta lila lila, hanem olyan sötétebb, padlizsános, amin igazából csak akkor látszott hogy lilás, amikor rásütött a nap. Én a Schwarzkopf Brillance festéknek próbáltam ki több árnyalatát, szinte mindegyik jó volt. Bár neked mégsem ajánlom ha fekete a hajad, mert nem fogja be. Nekem világos hajra lett kenve, de még így is inkább csak sötét lett, mint lila, neked szerintem simán fekete maradna. Legalábbis tesóm is próbálta, neki is fekete a haja, de csak sötét lett neki, a lilából semmi sem látszódott. Leszőkíteni le lehetne mielőtt rákenik a festéket, de az meg nem éri meg, mert nagyon roncsolja a hajat.

De én már kinőttem a hajfestésből, most már eredetivel "hódítok". :D


20/l

2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!