Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat hol lehet...

Ricinusolajat hol lehet kapni? Ára? És hogyan kell használni a hajra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
És használ? Tényleg gyorsabban nő tőle a haj? Nem zsírosodik tőle? Köszi :)
2013. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Hát én lassan 2 éve használom, és nagyon hasznos kis dolognak gondolom. Rövid, hátul tarkóig felvágott Kleopátra frizurám volt 2011 decemberéig, amikor is bekattantam, és úgy döntöttem, hogy hosszú hajat szeretnék újra. 2 hónap alatt a tarkómtól a nyakam aljáig nőtt meg heti rendszerességű használattal, másfél év alatt pedig a mellemig. Bár én eleve olívaolajjal keverve használ(tam)om, úgy könnyebben kezelhető, aztán kitaláltam köré egy jó kis hajpakolást; teszek hozzá tojássárgáját, fél citrom levét, 10-15 csepp levendula illóolajat, 1 kanál mézet, néha kókuszolajat, a bázis pedig pár kanál natúr joghurt. Száraz hajra kenem fel hajmosás előtt, folpackba csavarom, és sapkát teszek a fejemre, hogy melegen tartsam. Akár 2-3, vagy 4 órán át is fent hagyom, utána jó alaposan megmosom a hajam samponnal, és a végén pedig almaecetes vízzel öblítek. A ricinustól táplált, selymes, nem töredezett, dúsabbnak ható, az olívaolajtól szikrázóan fényes és ragyogó, a citromtól és méztől világosabb és extra táplált, a tojássárgájától vitamindús, a levendula illóolajtól illatos hajkoronám lesz.:))
2013. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
És keratinozott póthajra mennyire lehet használni? :O
2013. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

a gyógyszertárban lehet kapni az árát már leírták, én találtam hozzá egy videót!

érdemes a többi videót is megnézni!

:) [link]

2013. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hajhullás esetén is segít?
2014. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Gyógyszertárban vettük,50 ml volt asszem 750FT:)
2015. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

[link]



[link]



[link]



itt egy pár weboldal remélem tudtam segiteni :)

2017. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!