Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinuso...

Hogy kell használni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Állítólag attól jobban nő a haj.Mennyit hagyjam a hajamon?És mennyit tegyek a fejemre?60 ml

És tegyek a fejemre törölközőt amíg le nem mosom?És hetente hányszor szabad?

Bocs a sok kérdésért.

Köszi


2011. ápr. 20. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nehéz lemosni?
2011. ápr. 20. 18:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki?:((
2011. ápr. 20. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Én így szoktam: 2 teáskanál ricinusolaj + 1 evőkanál étolaj + 1 tojás sárgája ---> ezeket összekeverem, a vizes hajamra felkenem (a fejbőrömnél kezdem, belemasszírozom, majd szépen az egész hajamra felviszem - hosszú hajam van, ez a mennyiség nekem elég).


Zuhanysapkát teszek a fejemre (ehelyett zacskó vagy fólia is megteszi, a lényeg, hogy melegben dunsztolódjon a fejed :D), erre még törcsiből turbánt csinálok, és így járok-kelek este. Lefekvéskor a törölközőt a párnámra terítek, de a zuhanysapit fent hagyom, így alszok.


Másnap reggel hajmosással indítok, a tojás miatt nem nehéz kimosni, nekem két samponozás elég is.

2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

És ha csak törölközőt rakok a fejemre az nem jó?

2011. ápr. 20. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a semmi, de nem fog úgy dunsztolódni, mintha még egy zacskó/fólia is lenne rajta. A törölköző ugyanis nem csinál olyan "forróságot" a fejbőrödön, mint az előbbiek. Úgyhogy szerintem az a tuti, ha mindkettőt teszel rá, hogy minél melegebb legyen neki.
2011. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem,még egyszer köszönöm :)

Ja és még egy-két kérdés ha nem gond :D

Neked használt?Nőtt tőle a hajad? Mióta használod?Hetente hányszor szabad használni?És tényleg egy utolsó : Dúsítja a hajat?

2011. ápr. 20. 21:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem lett érzékenyebb tőle a fejbőröm?
2011. ápr. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!