Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nagyon béna ez a haj?

Tényleg nagyon béna ez a haj?

Figyelt kérdés

Az előbb raktam fel poénból egy kérdést, egy másik képemmel, másik kategóriába. Erre mindenki lerondázott, amivel nincs is gond, mert tényleg az vagyok a nők nagy százalékának. Nah de a hajam? Eddig az volt egyetlen amivel nincs bajom...erre. :( Tényleg nagyon szörnyű? Az a baj, hogy én hosszú hajjal érzem jól magam, de ha nagyon szörnyű akkor levágom.


[link]


2011. júl. 29. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

láttám a másik kérdésed is... :P


Öh hát elég rossz :\ de ha valami fazonra lenne vágva akor jó is lehetne, így olyan semmilyen.

2011. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, látszik, hogy itt kevesebb a troll mint a szerelem/szex kategba. :) Mindenkit felpontoztam. :D


15:05: Szerintem is jól áll, és eddig sikeresebb is voltam a nőknél hosszú hajjal. Egyébként tényleg motkány fejem van röviddel. :D


15:46-15:57: Már mind1. :D


Így sikerült, szerintem nagyon rossz:

[link]

2011. júl. 29. 16:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszan sokkal jobb volt.
2011. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem a hajaddal van baj, hanem az arcoddal... Már bocs. Nem a hajad miatt mondják, hogy csúnya vagy, hidd el. Az már csak hab a tortán.
2011. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz olvasni? Talán ha nem apádat szopogatnád közbe akkor értenéd mit írok, de várj idézzem: "Erre mindenki lerondázott, amivel nincs is gond, mert tényleg az vagyok a nők nagy százalékának. " Nah húzzál te is komposztálni a föld alá, puszi! :)
2011. júl. 29. 19:22
 16/19 anonim ***** válasza:
puszi;)
2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz magadra, hogy ok nélkül elbaszod az ember önbizalmát. :) Ha olyan kacsingatós kedvedbe vagy akkor mutass már a Te gyönyörű fejedről egy képet, ott a PÜ-m.
2011. júl. 29. 19:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Én nem látok egy képet sem, lehet hogy ez csak az én gépemmel van, de minden kép helyén ezt írja ki: 404 Error.

=(

Pedig annyira kíváncsi lettem Rád, kedves kérdező... :$ :$ :P

2011. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egy 81%os írt utoljára a másik kérdésemhez is, csak azt törölték. :) Természetesen fikázott, nos, már nem fog felrakni azért, hogy esetleg az illető napiszarra, vagy hasonló színvonalas oldalra beküldjön, mert retardált. Persze lehet nem Te vagy az, de ez van, bocsi.
2011. júl. 31. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!