Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Jelenleg béna

Figyelt kérdés

lány vagyok és 2.jára volt dauerolva a hajam. majdnem a vállamig ér,barna. és elől ferde frufrum van, ami egyenes és vörösre van festve.

szép göndör, vagyis inkább enyhén göndör, hátul is szépen látszik benne a dauer.

De kb lelapul az egész és ugy nézek ki mint1 boszi:S pedig van rajta egy kis hab és lakk.

tegnap este mostam meg és akkor ugyebár tökjóvolt mert szerdán voltam fodrásznál, és utána tökéletesen állt, nem lapult le.

De így nem tetszik, olyan mint egy söprű


2010. okt. 11. 15:27
 1/2 A kérdező kommentje:

ráadásul nagy önbizalomhiányban szenvedek:(

azért mentem el fodrászhoz hogy jó legyen a hajam, utána jólis éreztem magam a bőrömben...

Erre tessék:( megint béna vagyok:(

fel akartam dobni ezzel a külsőmet meg az egomat, de zéró maradt:( Olyan nyomin nézek ki:@

2010. okt. 11. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:
kicsit tupírozd fel fésűvel :)nem mutatnál egy képet? akkor talán jobb tanácsokat is tudnánk adni :DD
2010. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!