Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Satinelle epilátor....

Philips Satinelle epilátor. Most csak én vagyok ennyire béna, vagy másnak sem vált be?

Figyelt kérdés

Most epiláltam másodjára.. ezek előtt borotvát használtam. először sem szedte ki rendesen a kis szőröcskéket, és most sem. Csak eltörte.. szóval ugyanolyan, mintha borotvát használnék.

Én csinálok vmit rosszul, vagy másnak sem vált be..? Mondjuk 8500 Ft volt.. és elvárnám, h legalább rendesen tépje ki a szőrt..


2010. nov. 21. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


erről lenne szó.

2010. nov. 21. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van,de nem vagyok oda érte.Amiket leírtál nekem is ez a tapasztalatom.Úgyhogy marad a borotva.
2010. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk mindig is satinelle volt már hosszú évek óta és pl. anya meg van vele elégedve, viszont a kicsi szőke szőrszálakat nálam is eltöri, csak az erősebb feketéket tudja kihúzni, vagyis epillálás után még mehetek leborotválni a kis szőrszálakat is. :S Nem tudom más epillátor képes-e normálisan leszedni, sztem nem, mert mindegyik ugyanúgy működi és a pici vékony szőrszálak meg hirtelen rántásra eltörnek inkább. :S Lassan kijönnének, de olyan epillátor meg nincs, ami lassan húzza ki. :D

Én ezért inkább áttértem már pár éve a lézeres szőrtelenítésre. :)

2010. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nah szuper.. :S:S Kidobhattunk akkor értük ennyi pénzt. :( Na de sebaj.. megvárom míg kinőnek a szőrszálak, aztán sztem go kozmetikus, és legyantáztatom.. mást nem tudok tenni.. :S

Köszi am a választ, ment a + :)

2010. nov. 21. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kis szőröket szerintem mindegyik epillátor eltöri, de mivel azok nem feltűnők, ezért nincs is ezzel sztem akkora baj. Olyan epillátor nincsen, ami minden kis babaszőrt kiszed.....

Nyilván más, mint a gyanta, ha te azt szereted, akkor otthoni gyantakészletet kellett volna venned.

2010. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak nincs igaza,.

Én is először Philipset vettem, és nekem is ezt csinálta.

Utána vettem egy Braunt és csodák-csodája ez nem tőri el soha a kis szörszálakat sem, azokat is gyökesetöl szedi ki.

Az a titok és ezt sokan nem tudják, hogy a Braunnak más a csipeszkiképzése, kevés a hiba lehetősége. Kis lapocskák érnek össze, de nagyon kicsik, a Philipsnél és a többinél pedig hosszan simulnak görgők egymáshoz és azok tépik ki a szőrszálakat, de így elcsúszhat és ettől szakítja bele.

Braunt vegyél. Arról nem is beszélve, hogy mostmár majdnem mindegyik változatához adják ezt a rátétet, ami közben masszírozza és fele annyira sem fáj.

2010. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10:53-as vagyok.

Nekünk volt Braununk, de nem használtuk, mert nagyon nem vált be, ráadásul az is törte a szőröket. Unokatesóm panasonicot használna, ha tudna, de még a vastagabb szőröket, sem szedi ki, nem hogy a többit. Szerintem ennyit kísérletezésre nem dobhat ki az ember főleg, hogy mivel változó az emberek hormonháztartása, ezért más a szőrök keménysége, hossza és erőssége is, szóval nem fog mindenkinek ugyanaz beválni. Gyanta tényleg jobb, mert nem annyira fájdalmas, mintha egyesével szeded ki a szőrt az epillátorral meg a szőkét is kiszedi, viszont sokkal drágább hosszú távon. Nekem pl a lézer előtt 3-4 naponta epillálni kellett, szóval költhettem volna rá sokat. :(

2010. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen.. :/ csak sajnálom most így utólag, h annyi pénzt kiadtam érte. nem baj, hibábiból tanul az ember. :)

Köszi mindenkinek, aki válaszolt!

2010. nov. 22. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van és nagyon bevált...a rövid szörszálakat is kiszedi nekem...és ez 5-6 ezer volt mikor vettem..ugy egy éve se talán...

22L

2010. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!