Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól áll ez a haj...

Molnár Richárd kérdése:

Szerintetek jól áll ez a haj egy pasinak? (mint Bon Jovi-nak van itt)

2011. júl. 27. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de 40-50 között nagyon sok férfi mégis ilyenre vágatja. Ezt még elfogadjuk, de fiatalabbakon botrányos...
2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiatalnak szerintem se áll jól
2011. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
JONNAK JÓL ÁLL
2011. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiataloknak is jól áll.

Folyamatosan járok divatbemutatókra és több 20-30 éves férfimodell-t is láttam már hasonló frizurával, még meg is kérdeztem egyszer a stylist-ot, hogy nem retro-s kicsit ez a hajviselet, erre ő azt mondta, hogy nem "sláger-séró", de azért külföldön is akárhová megy az ember, mindig talál ilyen hajú embereket korosztálytól függetlenül.

Szóval, én is megszoktam és lassan meg is tetszett, nem is értem, hogy mért gondoltam régen, hogy ciki, elvégre mindig voltak srácok, akik azt kérték, hogy ilyet vágjak nekik (fodrász vagyok).

Úgyhogy szerintem egyáltalán nem botrányos fiatalokon sem, a 40-50 évesekkel, meg az a baj, hogy nálunk Magyarországon nagy részük már olyan szintem elkezd kopaszodni, hogy az egyetlen járható út számukra a nullásgép.

2012. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!