Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn kell festetni a...

Milyen sűrűn kell festetni a hajat?

Figyelt kérdés

ilyen hajam van eredetileg

[link]


és ilyenre szeretném kb


[link]


2011. júl. 26. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet attól még szép a hajad, ha festeted. Csak ésszel kell csinálni és balzsamot ajánlott használni.

És az esetleges törött hajvégeket MINDEN ESETBEN le kell vágatni könyörtelenül, mert nem tud tovább nőni, és tovább is törhet...

2011. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
haat igen probalok figyelni arra h puha legyen a hajam balzsam hajfeny..stb baar mar reg voltam fodrasznal mert mindig sokat vag afodrasz de egesz jo alapodban van...fuu en ilyenektol ugy megijedek nem akarom h szaraz legyen a hajam viszont a szoke haj nagyon tetszik:P
2011. júl. 26. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy látja, hogy a haja jó állapotban van, de ezt inkább a fodrász tudja megállapítani. Nálunk házhoz jár,és amikor levágja, nincs tükör előttem, úgyhogy nem b*szogatom, hogy elég már stb. Rábízom a dolgot, elvégre ő látja, ő a szakember.

De festeni anyum szokta... Most éppen a festett barnából megyek kifelé szépen, lassan 8.-as körüli szőkébe.

2011. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem a képen a lánynak sűrűn van melírozva a haja, nincs az egész befestve!
2011. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!