Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem ajánlatos hajat...

Miért nem ajánlatos hajat festetni mensi alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én erről nem tudok, hogy nem ajánlatos, szerintem lehet! De inkább máshol kérdezd meg, itt nem biztos hogy más is így tudja!
2011. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menstruáció idején nem ajánlják a festést, mert kevésbé lesz tartós.Ez ugyan úgy illik a dauerre is.Nekem ezt egy fodrász mondta.
2011. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


7. pontot olvasd el

2011. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat..Régebben olvastam itt ugyan ilyenről. Kiröhögtem, hogy ugyanmár.. miért ne lehetne..nem befolyásol semmit stb. És msot utoljára pont úgy jött ki a lépés hogy akkor festettem be.. már több mint másfél éve fekete vagyok. Szóval ebből nehezen kopik ki ...de akár hiszitek akár nem komolyan barnás foltos :S mintha totál nem fogta volna be. Az elején nem is volt ilyen..most a 3. héten meg már teljesen.. pont úgy jönne megint hogy akkor kéne festenem amikor megjön.. de inkább várok vele egy hetet ..


De amugy ember függő is lehet ez szerintem:D Mindenesetre elég vicces

2011. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 28. 10:23
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom nekem pont fordítva volt.. már másfél éve szőke vagyok és a hajtövemet mindig másképp fogja be a festék vmikor nagy csúnya sárga, és legutoljára mikor festettük meg volt és sokkal szebb lett nem lett sárga hanem szép szőke, pedig ugyanaz a festék volt, mert egy festék 2szer is elég a hajtövemre :D


De nem tudom, ehhez nem értek:D

2011. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most menszeszelek, befestettem tegnap a hajam perfect mousse gyöngyszőkével,és semmit se hatott+ a 1cm-es lenövést se fogta be..:OOOO
2011. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. Kétszer fested be a hajad egy festékkel? Azt hogy oldod meg? Nem szárad be? Arról nem is bezsélve hogy tönkre mehet a festék és majd egyszer narancssárga lesz a hajad.
2011. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem lett tőle sohasem sárga:D Meg fodrász csinálja szóval gondolom tudja hogy hogy kell visszazárni meg ilyenek.. :D Amíg nincsenek ilyen problémáim addig tökéletesen megfelel, mert így sokkal olcsóbb:D
2011. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!