Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A menstruáció hányadik napjáig...

A menstruáció hányadik napjáig nem ajánlatos szőkíttetni-festetni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ne legyen sárga.
2010. aug. 6. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
hahaha:D:DDDDD
2010. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A hajra gondoltam,ha nem érthető a kérdésem.
2010. aug. 6. 19:07
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi köze van a hajfestésnek a menstruációhoz? Ilyenről még nem hallottam, hogy akkor nem ajánlatos.
2010. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Majd utána szőkítsd, de pl van 1 vendégem, akinek meg csak akkor lehet, amikor megvan. Szóval annyira egyénfüggő.

Vagy kipróbálod így, hogy neked milyen lesz, vagy várj az utolsó napjáig.

Nekem pl semmi nem változik.

2010. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

uramisten:DDD ilyen kérdést...

nem, amikor megvan akkor piros lesz a hajad!!!

2010. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak köszönöm a válaszát.A többinek NO COMMENT!
2010. aug. 6. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:

LOL..:D:D:D

Szerintem neked nem kell szőkítés..XD

Már bocs.:D:S

2010. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Hát elég idióták azok, akik lehurrogták a kérdezőt. Merthogy igenis van köze a menzesznek ahhoz, hogy jól befogja-e a hajadat a festék. A hormonok olyankor másképp működnek és emiatt lehetséges, hogy nem sikerül elérni a kívánt sznít. Ugyanez igaz a terhezs nőkre is: terhesen fel van borulva a hormonháztartás, állandóan változik, ritka, hogy ilyenkor jól sikerüljön a festés. Ismerek olyat, aki akkor daueroltatott, amikor megvolt neki és kb. mintha el se ment volna a fodrászhóz. Pedig korábban mindig totál hullámos lett a haja. Szóval igen, inkább várd meg amíg teljesen elmúlik és utána festesd.
2010. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
És a hajszálakban mióta vannak hormonok? Főleg ott kívül, ahova a festék megy? Tényleg ennyire h*lyék az emberek? Gondoljatok már bele egy kicsit, hogy milyen marhaságokkal tömitek a naivabbak fejét...
2010. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uccsó mond vmit..*-)
2010. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!