Beyonce haj dauerral?

2011. júl. 25. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bízz bennem: NE! A dauer az egyik legnagyobb átok a haj történelmében.
2011. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se!!!fogadjunk,hogy nem állna mindennap úgy,mint Beyoncenak,meg kellene vele szenvedni,hogy jól álljon,ráadásul,Beyoncénak ha nem az előző pillanatban sütötték be éppen,akkor az is lehet,hogy paróka,azért néz ki ilyen jól...
2011. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog úgy kinézni, mert a dauerral csak a formáját változtatják meg a hajnak, de azoknak a hullámoknak soha nem lesz olyan tartásuk, mint az igazinak.
2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sztem ez ami neki van tuti paróka..

csak kiváncsi voltam, hogy hogyan lehetne ehhez hasonlót :)

2011. júl. 28. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Marcell-vas(tehát ami ilyen 3as hullámos hajsütő).Ezzel lehet megcsinálni,de vékony tincsenként kell megcsinálni!Vagy a másik az a kúp formájú hajsütővas!(tehát nem kell vele befogni a hajat,csak 1 pálca az egész hajsütő,erre kell a tincseket felcsavarni majd elengedni!).Nem roncsol :)
2011. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!