Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fokozott izzadás. Segítség! (? )

Fokozott izzadás. Segítség! (? )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, tudom, hogy a fokozott izzadásnak hormonális okai (is) lehetnek. Nekem viszont nem a hónaljamon, lábamon, arcomon, hanem a kezemen jelentkezik mindez. A tenyerem borzalmasan gyorsan és szinte mindig izzad, az alkarommal együtt, nem büdös, mert annak nem nevezhető, de roppant kellemetlen szaga van:S Már legutóbb a felkaromon is éreztem ezt az illatot, anélkül, hogy "nedves" lett volna. Moshatok kezet, zuhanyozhatok rá 2 percre már érzem... Nem tudok mit tenni, ti mit javasoltok?
2011. júl. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt sokan ajánlgattuk már a Solutio Antisudoricát. Ez (a legtöbb esetben) teljes mértékben megszűnteti az izzadást, és ezáltal a szagokat is. Óvatosan kell használni, mert gyorsan kiszárítja a bőrt.

Vagy esetleg még azt tudnám javasolni, hogy lehet kapni különbféle termékeket lábizzadásra (pl Scholl), érdemes lenne még kipróbálni esetleg ezt is.

2011. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Go DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA DUNA
2011. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Kedves utolsó: Okés, veszem a poént,viszont ezzel túl sokra nem megyek,de azért köszi, hogy megmosolyogtattál.
2011. júl. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!