Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a nagyon...

Mit lehet tenni a nagyon fokozott izzadás ellen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 1 éve az a problémám hogy nagyon izzadok, mind1 miben vagyok, hol vagyok. -20fokban ugyanúgy mint negyvenben. nagyon zavaró a dolog, de nincs semmi szaga meg semmi csak a folt... voltam bőrgyógyásznál azt mondta ez semmi, felírt vmi baromi erős ien folyadékot de semmit sem használ. valaki tudna tanácsot adni?? köszönöm
2009. máj. 5. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a lábgomba okozhat lábizzadást akkor is, ha nem büdös a láb. Talán, ha nincs jobb ötleted, csinálj egy kúrát valamilyen lábgomba elleni szerrel. Pl.: Terbisil, Lamisil, Canesten. A gyógyszertárban mondd meg, hogy a lábadra kell, mert a Canestenből van valami másra is, a többiből meg nem tudom.

Az is előfordulhat, hogy kinövöd, ha a kamaszkori hormontombolás okozza.

2009. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hónaljra jó az ún. izzadásgátló ecsetelő: SOLUTIO ANTISUDORICA Heti egyszer-kétszer este kezelni kell a bőrfelületet, reggel lemosni, de mellette egy sima golyós deo használata ajánlott.
2009. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!