Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokozott izzadás. Kihez...

Fokozott izzadás. Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Nagyon izzad a kezem, a lábam és a hónaljam is:/ Már azóta ezzel a problémával küszködöm mióta az eszemet tudom és eléggé megnehezíti a életem...tudnátok valamilyen gyógymódot ,kezelést ajánlani rá? természetgyógyász, pszichológus, gondoltam én itt már mindenre, de fölöslegesen nem akarok elmenni egyikhez se, mert egy kicsit szégyellem magam.Esetleg van valakinek valamilyen személyes tapasztalata? ja és solutio antisudoricát már próbáltam, de nálam nem ért semmit.
2011. aug. 17. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Hasonló az én helyzetem is, hamar megizzadok kis mozgástól is. Helytelen pajzsmirigyműködésre gyanakodtunk, mert állítólag az is okozhatja, most nem tudom, hogy a túl- vagy az alulműködés. Nemrég voltam ezért egy átfogó laborvizsgálaton, de minden szép, és jó... Nem tudom mi okozhatja.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy hormonális probléma is lehet, de szerintem nálam inkább lelki eredetű, mert pl ha otthon vagyok a megszokott környezetben szinte el is múlik. Viszont apukám is ilyen, nem tudom:/
2011. aug. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!