Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meik szebb? (kép lent minden...

Meik szebb? (kép lent minden vélemény számit)

Figyelt kérdés

2----- [link]


2----- [link]


2011. júl. 24. 23:19
1 2
 11/16 anonim válasza:

Az a haj az 1.nek?

Még az eredeti tulajnak se áll jól... :)

Jobb a megcibált.

Még mindig a 2.

2011. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem szoktam a csúnya embereket ajnározni:D

Amúgy a szépség relatív. Lehet hogy van aki egy számodra ocsmány lányra azt mondja hogy szerinte szép. Szerinted ők nem olyan csúnyák. Én véleményem pedig az hogy nem szépek, nem örülnék, ha így néznék ki és szebbnek tartom magam náluk.

2011. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az első tetszik, a második csúnya.
2011. júl. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
most a hajukat kell nézni hogy melyiknek jobb, vagy az arcukat, hogy melyik helyesebb?! Nem értem a kérdést világosan.
2011. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon muszáj választani, akkor a 2. haj jobb, mert hosszabb és csak elől tépett egy kicsit. De ha feketére mered festeni... :D

Az elsőből semmilyen frizurát nem lehetne csinálni, maximum 20 hullámcsattal, de az meg milyen már?

2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!